О компании

Быть информированным. Быть умным. Быть уверенным.
Мы являемся эксклюзивным представителем в Украине мирового лидера в отрасли производства оборудования и предоставления услуг для деревообрабатывающей промышленности компании SCM.

Часы работы

Понедельник - Пятница 09:00-17:00
Суббота-Воскресенье ВЫХОДНОЙ

Добро пожаловать

+380 67 535-88-88

Вверх

Выставка «Деревообробка 2019»

DolignoНовости Выставка «Деревообробка 2019»

Выставка «Деревообробка 2019»

У цьому році на виставці » Деревообробка 2019″ компанія Doligno продемонструє широку гаму обладнання для обробки як плитного матеріалу, так і масивної деревини.

 

Головний акцент буде зроблено на обладнання, яке призначене для невеликих та середніх виробництв. Не дивлячись на те, що дані верстати спрямовані на ручну працю, вони мають високу точність та гнучкість при перенастроюванні.

 

Група устаткування для обробки плитного матеріалу буде включати в себе класичний набір обладнання: форматно-розкрійний, крайколичкувальний та свердлильно-присадний верстати.

 

Для обробки масивної деревини будуть представлені не тільки класичні рішення (фугувальні, рейсмусові, фрезерні верстати), але й специфічне устаткування, як, наприклад, комбінований, токарний та пазувальний верстати.

 

Також на виставці буде демонструватися автоматичне шлифувальне обладнання, яке дозволяє отримати фінішну поверхню щитового виробу за один прохід. Дане обладнання дозволяє працювати з різними матеріалами і типами поверхонь.

 

Будемо раді бачити Вас на нашому стенді!
З повагою, компанія Doligno.

 

Команда Doligno
Нет комментариев

Оставить комментарий