Назад
Технології фінішного оздоблення від компанії SCM: поверхні, до яких хочеться торкнутися
Технології фінішного оздоблення від компанії SCM: поверхні, до яких хочеться торкнутися

Компанія SCM є унікальним партнером у сфері обробки поверхонь, яка може запропонувати ексклюзивні технологічні рішення для отримання всіх сучасних та передових типів обробки.

«ГНУЧКИЙ ОСЕРЕДОК» ДЛЯ НАНЕСЕННЯ ФІНІШНОГО ПОКРИТТЯ

Завдяки цьому рішенню можна оцінити універсальність фінішного оздоблення, яка досягається за допомогою оновленого шліфувального верстата  strong>dmc eurosystem. Верстат dmc eurosystem обладнаний двома новими вузлами:

  •  абсолютно новий планетарний вузол, який ідеально підходить для створення структури на поверхні, зняття фаски, шліфування поперечних волокон та досягнення ідеальної фінішної якості шліфування будь-якої поверхні;
  • змінний щітковий вузол, який забезпечує максимальну гнучкість у виробництві. 

Для нанесення лакофарбового покриття використовується новий розпилювальний верстат Superfici mini reflex. Даний верстат реалізує нову концепцію - робота тільки одного оператора, що дозволяє мінімізувати трудовитрати при виготовленні невеликих серій. Завантаження та вивантаження деталей може здійснюватися з однієї сторони верстата – з боку подачі. Використання автоматичних систем дозволяє створити повністю автономний осередок, який не вимагає участі операторів для переміщення деталей.

При необхідності роботи з великими партіями або при реалізації більш високої продуктивності верстат, як і раніше, може використовуватися в стандартному режимі з оператором на вході та оператором на виході.

Це справжня «гнучка комірка», яка може бути легко адаптована до повсякденних мінливих потреб виробництва.

ОБРОБКА РЕЛЬЄФНИХ ПОВЕРХНЬ І ОБРОБКА «ГЛИБОКИЙ МАТ»
  

Інноваційні рішення в шліфувальному обладнанні та новітні УФ системи дозволяють компанії Superfici досягати чудового матового оздоблення поверхонь.

Шліфувальні верстати dmc system являють собою гнучкий шліфувальний центр модульної конструкції, який оснащений внутрішнім поперечним шліфувальним вузлом з довжиною шліфувальної стрічки 9500 мм. Унікальні ефекти тривимірної обробки на поверхні деталі досягаються завдяки використанню інноваційних процесів шліфування.

Застосування автоматичного розпилювального верстата Superfici Magnum дозволяє досягти надзвичайно «м'якого» нанесення лакофарбового матеріалу та отримання ультраматової поверхні, що відповідає сучасним тенденціям у розвитку обробки. У даному випадку сушіння  Superfici Excimatt використовує ексімерну технологію для фінішної обробки деталей меблів і чудово поєднується з широким спектром рішень для УФ затвердіння від компанії Superfici.

Також необхідно відзначити лінію роликового нанесення з використанням верстата Valtorta F1, який може бути інтегрований з системою Superfici Excimatt. Діапазон застосування даної лінії дуже широкий і може використовуватися для обробки найрізноманітніших матеріалів.

ОБРОБКА РЕЛЬЄФНИХ ПОВЕРХНЕЙ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛІВКИ 

У цьому випадку процес включатиме обробку з використанням інноваційних вузлів для профілювання та об'ємного шліфування поверхонь, які характерні для модельного ряду верстатів.

Для нанесення клею на поверхню може використовуватися  Superfici Bravorobot – ефективна роботизована установка із системою 3D-сканування для досягнення ідеального нанесення клеючого складу на торці деталі та відфрезеровані елементи.

Процес завершується пресом sergiani 3d form hp, чия висока гнучкість і продуктивність досягається за рахунок використання системи Flexy Pin і трьох робочих столів, які скорочують час циклу тільки до реального часу пресування.

Ця лінія дозволяє досягти високої якості кінцевого продукту навіть на складних рельєфних поверхнях.