Назад
Виробничий осередок «JOINERY LAB» — передове рішення від компанії SCM для майстерень та невеликих виробництв
Виробничий осередок «JOINERY LAB» — передове рішення від компанії SCM для майстерень та невеликих виробництв

Компанія SCM завжди була надійним партнером для невеликих виробництв та майстерень з обладнанням, яке відрізнялося простотою встановлення та експлуатації.

Виробничий осередок «JOINERY LAB» являє собою набір верстатів, що окремо стоять, які призначені для виготовлення продукції «на замовлення», а також невеликих серій. Запропоновані верстати гарантують високі виробничі характеристики за рахунок використання інноваційних технологічних рішень, які дозволяють суттєво спростити навіть складні виробничі процеси. 

Компанія SCM випускає широку гаму базових верстатів, які здатні вирішити всі виробничі завдання з обробки різних плитних матеріалів та масивної деревини.

У даному випадку пропонований осередок «JOINERY LAB» включає в себе обладнання для розкрою, облицьовування кромковим матеріалом і свердління з орієнтовною продуктивністю до 30 виробів за зміну.

ВИРОБНИЧА осередок «JOINERY LAB» Складається з:

— Круглопильний верстат з рухомим пиляльним вузлом та притискною балкою CLASS PX 350I

Верстат class px 350i оснащений пиляльним вузлом, який може нахилятися на кут до 46°, що є максимально можливим значенням для новітніх повністю автоматичних розкрійних машин.

Верстат оснащується дисковою пилкою до 350 мм (або 300 мм при використанні функції підрізного вузла). Конструкція верстата забезпечує максимальну безпеку операторів навіть в умовах обмеженого простору. Це досягається за рахунок унікальної конструкції, яка включає в себе верхню притискну балку, що забезпечує не тільки надійну фіксацію листа, що розкроюється, але і безпека оператора.

Система керування «READY», розміщена на поворотній консолі, забезпечує моторизований нахил пильного вузла та моторизоване переміщення заднього упору на попередньо запрограмоване значення. Це забезпечує точний та швидкий розкрій листового матеріалу та високу ергономіку роботи оператора.

— Високопродуктивний кромкооблицювальний верстат MINIMAX ME40

Відео роботи обладнання:

Оновлена версія верстата me40 оснащена повністю перепроектованою масивною станиною, яка дозволяє встановити новий вузол заокруглення кутів, що дозволяє отримати  прекрасна якість обробки за унікальну ціну. Даний верстат дозволяє виконати обробку пластикового матеріалу кромки або кромки з масиву деревини без необхідності подальшої фінішної доробки.   

Оновлена версія верстата me40 має досить високу продуктивність – швидкість подачі заготовок становить 9 м/хв, що є найвищим показником для даного класу обладнання. Також були покращені та виробничі показники – верстат получму можливість працювати з поліуретановими клеями та виконувати наскрізні пази за допомогою окремого вузла пазування. 

Контроль над усіма робочими функціями верстата здійснюється з пульта управління. Цей пульт також допомагає оператору у виконанні технічного обслуговування верстата, діагностиці можливих несправностей та ін

— Автоматичний свердлильний верстат із пазовим вузлом STARTECH CN PLUS

Верстат з ЧПУ startech cn plus виділяється своєю потужною свердлильною головою на 14 шпинделів і можливістю встановлення електрошпінделя для виконання фрезерних операцій. Верстат характеризується високими швидкостями переміщення деталі та обробних вузлів.

Він також оснащений автоматичним бічним вирівнювачем, який забезпечує високоточне виконання всіх свердлильних та фрезерних операцій.

Цей верстат має найкраще співвідношення «характеристики/вартість» серед аналогічних верстатів початкового рівня.

Керуючий комп'ютер оснащений спеціалізованим програмним забезпеченням Maestro, яке забезпечує чудову комунікацію між верстатом та керуючою програмою.