Про шоурум Doligno

Для правильного підбору обладнання часто необхідно виконати ряд тестових обробок, які дозволять оцінити якість обробки, час виконання операцій, відпрацювати технологію обробки, необхідно наживо побачити процес обговорюваного обладнання. Саме це і стало однією з причин створення постійно діючого виставкового центру, розташованого у нашому головному офісі у м. Харків.

У виставковому центрі представлені як прості верстати для столярного та меблевого виробництва, так і обробні центри з ЧПУ для дрібносерійного та великосерійного виробництв. Тут ви не тільки зможете побачити верстат "наживо", але й випробувати його в роботі за допомогою фахівців нашої сервісної служби.

Цей центр також допомагає підібрати режими обробки та інструмент для виконання конкретної технологічної операції.

Про сервісну службу

У багатьох випадках саме продумане та грамотне сервісне обслуговування може стати визначальним фактором при виборі обладнання. Саме тому сервісна служба є одним із основних підрозділів компанії.

Фахівці сервісної служби виконують весь спектр робіт з підготовки та обслуговування деревообробного обладнання:

  • пусконалагоджувальні та шеф-монтажні роботи з обов'язковим навчанням представників Замовника;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання;
  • віддалене обслуговування обладнання за системою «телесервіс»;
  • постачання необхідних запасних частин та комплектуючих.

Спеціалісти нашої сервісної служби систематично проходять навчання на заводах концерну SCM Group для отримання нових знань та вмінь, які необхідні для роботи з сучасним технологічним обладнанням.

Про навчання персоналу

На базі виставкового центру у м.Харкові працює технологічний центр, який виконує підготовку фахівців замовників перед введенням в експлуатацію нового обладнання або з метою підвищення їхньої кваліфікації.