Назад
Кутовий пиляльний центр gabbiani a2 – нове рішення для пакетного розкрою від компанії gabbiani
Кутовий пиляльний центр gabbiani a2 – нове рішення для пакетного розкрою від компанії gabbiani

Кутовий центр gabbiani a2 дозволяє суттєво спростити та автоматизувати процес пакетного розкрою плитного матеріалу. Це інноваційне рішення, яке відповідає всім вимогам серійного та одиничного виробництва з урахуванням збереження в чистоті навколишнього простору та самого верстата. 

Це рішення орієнтоване на активні компанії, які готові перебудовувати виробничі процеси та технології для завоювання передових позицій в умовах ринку, що швидко змінюється.
Нові робочі вузли та агрегати забезпечують отримання максимальних показників продуктивності та якості розкрою.

Система «SAW SET» ‑ зміна інструменту ніколи не була такою простою

Максимальна гнучкість для вирішення всіх питань, пов'язаних з процесом розкрою та налаштування інструменту. За кілька секунд пристрій «SAW SET» виконає швидке і точне налаштування інструмента завдяки електронній системі регулювання. Це дозволяє спростити експлуатацію верстата та збільшити його продуктивність.

>

Система «ZERO DUST» ‑ максимальна чистота верстата

Автоматична система керування вертикальними шторками, яка вмикається під час кожного різання. Дана система дозволяє утримати пил у зоні різання та забезпечити його повне видалення.

Система «FLEXCUT 1D» ‑ надзвичайно швидкий розкрій навіть складних карт розкрою  

Максимальні характеристики обробки за рахунок використання двох абсолютно незалежних штовхачів. Істотне зменшення часу обробки за рахунок одночасної обробки кількох смуг із розкриємо на деталі різного розміру.

Надзвичайна гнучкість досягається за рахунок оснащення мобільного штовхача двома захопленнями, які можуть виключатися з роботи. За рахунок цього верстат практично не має обмежень у ширинах смуг, що подаються на розкрій.