Назад
Виставка "МТКТ INNOVATION 2020"
Виставка "МТКТ INNOVATION 2020"

Шановний партнер, компанія Doligno запрошує Вас з 26 по 29 лютого відвідати виставку Меблеві Технології Комплектуючі Текстиль 2020 —

МТКТ INNOVATION, яка пройде за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15,

«Міжнародний виставковий центр».

Обладнання, яке буде представлене на виставці, можна розділити на кілька основних груп.

1.Устаткування з ЧПУ для «гнучкого» меблевого чи столярного виробництва

ОБРОБНИЙ ЦЕНТР З ЧПУ «MORBIDELLI M100» ТЕХНОЛОГІЯ «ВСЕ В ОДНОМУ»

Цей обробний центр з високим ступенем модульності конструкції дозволяє вирішити типові завдання, що виникають при обробці деревини та сучасних матеріалів. Верстат оснащений 3-осьовим фрезерним шпинделем і посиленою свердлильною групою.

Для управління верстатом використовується сучасне та інтуїтивно-зрозуміле програмне забезпечення«Maestro»,яке дозволяє всього в кілька кліків створити керуючі програми для виготовлення деталей.

Свердлильний центр з ЧПУ «STARTECH CN PLUS»

Ідеальне рішення для «гнучкого» виробництва, яке потребує частої зміни карт свердління. Даний верстат не вимагає участі оператора для виконання механічних перенастроювань після вибору нової програми верстат негайно готовий до роботи. Ідеальне рішення для «гнучкого» виробництва, що вимагає частої зміни карт свердління. Даний верстат не вимагає участі оператора для виконання механічних перенастроювань, після вибору нової програми верстат негайно готовий до роботи.

У максимальній комплектації дана модель верстата може бути оснащена трьома обробними групами: свердлильним агрегатом для вертикального та горизонтального свердління, пазовим агрегатом, фрезерним вузлом. Для керування верстатом використовується сучасне та інтуїтивно-зрозуміле програмне забезпечення «Maestro».

УНІВЕРСАЛЬНИЙ Свердлильний верстат з ЧПУ «STARTECH CN V»

Цей новий універсальний свердлильний верстат «відкриває» лінійку свердлувальних центрів з ЧПУ, які є «серцем» будь-якого гнучкого виробництва, яке потребує частої зміни карт свердління. Повністю автоматичний верстат із простим та інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом для швидкого програмування призначений для невеликих підприємств, орієнтованих на виготовлення індивідуальних виробів.

2.Кромкооблицювальне обладнання буде представлено трьома верстатами

КРІМКООБЛИЦЮВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ «MINIMAX ME 35»

Простий у використанні та оснащений усіма необхідними обробними вузлами даний кромкооблицювальний верстат має «топові» показники у своєму сегменті, що робить його ідеальним рішенням для невеликих меблевих підприємств. Верстат дозволяє обробляти деталі товщиною до 50 мм та працювати з кромковим матеріалом із масиву деревини товщиною до 5 мм.

КРІМКООБЛИЦЮВАЛЬНІ ВЕРСТАТИ «OLIMPIC K360 T-ER1» та «OLIMPIC K560 T-ER2»

Верстати середнього класу, призначені для високоякісної обробки кромкового матеріалу. Для цього верстати оснащені всіма необхідними вузлами, включаючи вузол попереднього фугування, вузол заокруглення кутів та три фінішні вузли. Основна відмінність полягає у швидкості подачі (11 м/хв для моделі К360 та 12 або 18 м/хв для моделі К560). Для забезпечення точного дозування клею, що наноситься, і отримання мінімального клейового шва верстати оснащені передовою клейовою системою SGP.

3.Позиційне обладнання для меблевого та столярного виробництва

ФОРМАТНО-РОЗКРОЮВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ «CLASS SI 300»

Верстати серії CLASS є своєрідними флагманами в лінійці форматно-розкроювальних верстатів, що випускаються компанією SCM.

Цей верстат є стандартним та надійним рішенням для розкрою плитних матеріалів.

Свердлильно-присадковий верстат «STARTECH 27»

Базовий верстат для свердління деталей із плитних матеріалів. У стандартній комплектації верстат укомплектований усіма необхідними пристроями та вузлами: пневматичним нахилом свердлильної голови, швидкознімними цангами для встановлення інструменту, лінійкою довжиною 3 м з прапорцями-упорами для позиціонування деталей, системами точного налаштування базових упором та ін.

ФРЕЗЕРНИЙ ВЕРСТАТ «MINIMAX TW 45C»

Фрезерний базовий верстат з рухомою передньою кареткою. Верстат легкий у використанні, ідеальний для столярних майстерень. Великий вибір опціонального оснащення дозволяє скомпонувати верстат, який максимально відповідає потребам оператора.

Стенд Doligno знаходиться в павільйоні №3, nbsp; місце 3А531.

Напишіть нам і отримайте офіційний запрошення абсолютно безкоштовно.