ОПЛАТА

Варіанти оформлення замовлення в інтернет-магазині doligno-minimax.com.ua

  • оформити замовлення онлайн через форму замовлення в картці товару;
  • замовити через нашого менеджера за телефоном 067 828 77 30;
  • відправити заявку на email: sales@doligno.com.ua;
  • замовити товар у нашому офісі;
  • оплата з карти на розрахунковий рахунок № UA98 300528 00000 26004455050539 (МФО 300528; ІПН 413854120340). ТОВ «ДОЛІНЬО ТЕХНОЛОГІЇ»; 61038, м. Харків, вул. Академіка Павлова, буд. 82.

Для виставлення рахунку нам необхідні наступні документи: реквізити Вашої компанії, свідоцтво платника ПДВ (якщо є). Вам потрібно оформити замовлення через форму замовлення або звернутися до наших менеджерів за телефоном.

Ознайомитися з спрощеному варіантом договору щодо продажу обладнання можна за посиланням.

ДОСТАВКА

  1. Самовивіз. Адреса та графік роботи нашого пункту самовивозу Ви знайдете в розділі «Контакти». При цьому способі отримання вартість доставки відсутня.
  2. За попереднім погодженням з продавцем можлива організація доставки по Україні попутним транспортом.
  3. Доставка кур'єрською службою (САД, Делівері). Доставка виконується по всій Україні. При наявності замовленого товару на складі термін поставки становить від 2 до 6 робочих днів у будь-яку точку країни. Відправлення виконується на наступний день за умови оформлення заявки до 12:00 поточного дня. Вартість відправки замовлення розраховується за тарифами кур'єрської служби.

ГАРАНТІЯ І ПОВЕРНЕННЯ

Товав був зламаний під час гарантійного терміну?

Відповідно до статті 8-ї «Закон про Захист Прав Споживачів», якщо під час гарантійного терміну в товарі було виявлено дефект, покупець обговорює це питання з представником компанії.

Відповідно, якщо виріб був зламаний під час використання, він проходить процедуру перевірки в сервісному центрі для визначення винуватця несправності – або через провину виробника, або замовника.

Повний перелік гарантійних зобов'язань вказано в Гарантійному талоні. Ознайомитися можна за посиланням.